Agenda Z-O-U-T
Resultaat 21 - 30 (van 37)
ma 20 feb Digitale inloop
Heb je vragen over je computer, telefoon, tablet of e-reader? De bibliotheek helpt je graag, of verwijst je door.
di 21 feb Spelletjesochtend Amerongen
Heb je zin om (nieuwe) mensen te ontmoeten? Of met anderen gezellig een kopje koffie of thee te drinken? Hou je van spelletjes en/of creatieve activiteiten? Kom dan naar de Zoute Inval in De Proloog.
di 21 feb Lezing: Meer vogels is uw tuin
Door Marie-José. Snijders Tuinvogelconsulent Marie-José Snijders van Vogelbescherming Nederland vertelt aan de hand van een presentatie wat vogels nodig hebben. Hoe wordt je tuin vogelvriendelijker en hoe kun je nog meer genieten van de vogels in jouw tuin? Een leerzame avond vol tips voor meer vogels in de Nederlandse tuinen. Graag vooraf aanmelden per e-mail: renswoude@bibliotheekzout.nl, per telefoon: 0318 575151, of aan de balie in de bibliotheek.
wo 22 feb (Voor)lezen is belangrijk! door Liesbeth Versteeg
Hoe kun je kinderen motiveren om te (blijven) lezen? Tijdens deze Zoute Inval brengt Liesbeth Versteeg, leesconsulent, al voorlezend en vertellend kinderboeken onder de aandacht. Er is volop ruimte om vragen te stellen.
wo 22 feb Lezing: (Voor)lezen is belangrijk!
Door Liesbeth Versteeg.
wo 22 feb koffie-inloop en handwerken
Tijdens de Zoute Inval
wo 22 feb Koffie-ochtend in Elst
Iedereen is welkom in de bibliotheek in het Bestegoed. Een moment om elkaar te ontmoeten onder het genot van een kopje koffie of thee; om de krant te lezen of een spelletje te doen. Neem gerust iemand mee, de Zoute Inval is er voor iedereen!
do 23 feb Koffie-inloop, krant lezen en spelletjes spelletje spelen
In de foyer van de Binder. Iedereen is welkom. Ook is er een biljart aanwezig.
vr 24 feb Spelletjes spelen en de schilderclub
Tijdens de Zoute Inval. Voor het schilderen wordt een eigen bijdrage van € 2,- gevraagd.
ma 27 feb koffie-inloop in Driebergen
Tijdens de Zoute Inval. Iedereen is welkom.