Agenda Z-O-U-T
Resultaat 351 - 360 (van 395)
ma 14 december 2026 Taalcafé Plus Renswoude
Wil je beter Nederlands leren en wil je meer oefenen met spreken, lezen en schrijven? Kom naar het Taalcafé Plus!
di 15 december 2026 Taalcafé - Leersum
Wil je beter Nederlands leren spreken? Kom naar het Taalcafé!
di 15 december 2026 Inloopspreekuur - Leersum
Heb je een vraag over lezen, schrijven of het leren van de Nederlandse taal? Kom dan langs bij het inloopspreekuur.
di 15 december 2026 Taalcafé Doorn
Wil je beter Nederlands leren spreken? Kom naar het Taalcafé!
di 15 december 2026 Zoute inval – Amerongen
Iedereen is welkom voor een praatje met een kopje koffie of thee. Een moment om elkaar te ontmoeten, de krant te lezen, te breien of een spelletje te spelen. Deze inloop is wekelijks en vrij te bezoeken. Je hoeft geen lid te zijn.
di 15 december 2026 Taalcafé – instroomgroep - Elst
Wil je beter Nederlands leren spreken? Kom naar het Taalcafé!
wo 16 december 2026 Handwerkochtend - Doorn
Iedere woensdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur ben je in de bibliotheek in Doorn welkom om te komen handwerken met een praatje en een kopje koffie of thee. Deze inloop is wekelijks en vrij te bezoeken. Je hoeft geen lid te zijn.
wo 16 december 2026 Zoute inval – Elst
Iedere woensdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur ben je in de bibliotheek in Elst welkom voor een praatje met een kopje koffie of thee. Een moment om elkaar te ontmoeten, de krant te lezen, te breien of een spelletje te spelen. Deze inloop is wekelijks en vrij te bezoeken. Je hoeft geen lid te zijn.
wo 16 december 2026 Taalcafé Wijk bij Duurstede
Taalhuis Wijk bij Duurstede organiseert verschillende activiteiten, waarbij het leren en oefenen van de Nederlandse taal centraal staan. Taal is immers een belangrijk middel om erbij te horen en mee te doen.
wo 16 december 2026 Lezing: Waar is Doorn gebleven?
Door Teun Bleijenberg