Agenda Z-O-U-T
Resultaat 81 - 90 (van 428)
wo 29 april 2026 Handwerkochtend - Doorn
Iedere woensdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur ben je in de bibliotheek in Doorn welkom om te komen handwerken met een praatje en een kopje koffie of thee. Deze inloop is wekelijks en vrij te bezoeken. Je hoeft geen lid te zijn.
wo 29 april 2026 Taalcafé Wijk bij Duurstede
Taalhuis Wijk bij Duurstede organiseert verschillende activiteiten, waarbij het leren en oefenen van de Nederlandse taal centraal staan. Taal is immers een belangrijk middel om erbij te horen en mee te doen.
wo 29 april 2026 Taalcafé Maarn
Wil je graag oefenen met praten in het Nederlands? Dan is het Taalcafé echt iets voor jou!
wo 29 april 2026 Taalhuis Amerongen
Dutch Talk bij Leefgemeenschap Bethanië Wilt u uw Nederlands verbeteren, kom dan gerust langs
wo 29 april 2026 Inloop Digitale Hulp en Klik & Tik Wijk bij Duurstede
Heb je hulp nodig bij het gebruik van je computer, tablet, e-reader of smartphone? Loop op woensdagmiddag binnen bij de inloop digitale hulp. Of wil je beter leren omgaan met een computer of tablet? Leren appen? Dat kan met Klik&Tik. De vrijwilligers van Stichting Binding helpen je graag verder.
wo 29 april 2026 Doornse Dis
Inwoners van Doorn en omstreken zijn iedere woensdag vanaf 13.00 uur van harte welkom om aan te schuiven bij de Doornse Dis in de Cantina van het Cultuurhuis Doorn.
wo 29 april 2026 Voorleesmoment Amerongen
Iedere week lezen we een leuk, grappig of spannend verhaal voor in de bibliotheek.
wo 29 april 2026 Voorleesmoment Renswoude
Voorlezen gaat voor!
do 30 april 2026 Formulierenbrigade Rhenen
Krijg je brieven met woorden die je niet begrijpt? Heb je moeite met het invullen van formulieren? Of weet je niet zeker welke vergoedingen je allemaal kunt aanvragen? Hier kun je terecht! Ook met de digitale post. Alleen op afspraak.
do 30 april 2026 Taalcafé Rhenen
Wil je graag oefenen met praten in het Nederlands? Dan is het Taalcafé echt iets voor jou!